Microsite o microsites


Neviete čo to je microsite ? Tak si pozrite microsite o microsites. Na danej microsite zistíte, čo je microsite, nájdete tam základné rady ako microsite vybudovať a takisto aj nejaké ukážky už hotových slovenských microsites.

Čo je microsite ?

Micrososites sú stránky väčšinou slúžiace na propagáciu nejakého konkrétneho produktu. Podstata microstite je v tom, že stránka je jednoduchá, relatívne málo nákladná, ale s dobrým výsledný efektom.

Neveríte ? Tak si znovu pozrite microsite.sk. Ako som už písal tak je to microsite o microsites ;). A čo propaguje ? Napríklad tvorbu microsites, reklamný systém a PR pre microsites. A kde ? No predsa tu ;).

Splnila daná stránka svoj účel ?

Podľa mňa viac ako dobre. Človek zistí, že nejaké microsites existujú, cez vyhľadávač sa dostane na microsite.sk, dozvie sa základné info čo to je, pozrie si nejaké príklady (portfólio spoločnosti čo ten web spravila) a ak sa rozhodne, že aj on chce microsite pre svoj produkt tak hneď aj vie koho kontaktovať. Podľa mňa to je jednoduché a účinné, presne také ako aj microsites majú byť.

A čo vy ? Vlastníte, alebo poznáte nejaké dobré microsites ? Ak áno tak čakám na vaše reakcie v komentároch.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.